Udemy

 Udemy –  є однією з найпопулярніших і відомих платформ для онлайн навчання в світі.

Платформа була розроблена з намірами надати можливість навчитися новим навичкам людям, які не можуть отримати доступ до бажаного контенту.

Заснована у 2010 році, дана платформа на сьогодні стала найбільшою в сфері онлайн освіти з більш ніж 35 мільйонами студентів які записалися на понад 100 тисяч курсів.  Світове визнання платформи певною мірою і підтверджує її корисність та якість. Проте, слід сказати, що Udemy є маркетплейсом курсів – де свої курси можуть викласти чи не кожен охочий . Тому, важливо, перед тим як обрати курс уважно почитати відгуки та звернути уваги на загальну оцінку користувачів курсу. Благо, ця функція теж дуже зручно реалізована на освітньому порталі Udemy.

Великий вибір категорій та напрямків навчання, різноманітність мов на яких записані курси,  невисокі ціни та система постійних знижок й продумана система оцінки та відгуків дозволяють й надалі Юдемі лідирувати у сфері онлайн освіти.

У нашому сервісі ми відбираємо курси з Udemy  тільки з найвищими оцінками та якісним контентом, чим,  віримо, зекономимо ваш час та допоможемо обрати релевантний онлайн курс.

 

 

  • Усі
  • Улюблені
  • Популярні
  • Найбільш оцінені
  • Архівні
Додати до порівняння
Стань QA фахівцем з нуля
Додати до порівняння
Java для початківців
Додати до порівняння
Мова програмування Swift
Додати до порівняння
UNITY: як зробити свою гру?
- 75%
Додати до порівняння
Створення HTML5 ігор на JavaScript і Canvas
- 88%
Додати до порівняння
Data Science на Python 3 з нуля

Data Science на Python 3 з нуля

Ціна:
 370
Додати до порівняння
Agile Scrum з нуля до Scrum Master
Enable registration in settings - general
Курси до порівняння
  • Total (0)
Порівняти
0
Loading...